3296W-1-503LF nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Bourns Inc.
Raktáron: 5 240
Adatlap
Similar
Bourns Inc.
Raktáron: 615
Adatlap
Nidec Components
Raktáron: 3 287
50 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 25.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
3296W-1-503LF
DigiKey raktári szám
3296W-503LF-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
3296W-1-503LF
Leírás
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
3296W-1-503LF modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
50 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,375" x 0,190" előlap (9,53mm x 4,83mm)
Tűrés
±10%