CT-94EW203 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nidec Components
Raktáron: 300
Adatlap
20 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 18.0 fordulat Fent állítható
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CT-94EW203
DigiKey raktári szám
563-CT-94EW203-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-94EW203
Leírás
TRIMMER 20K OHM 0.5W PC PIN TOP
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
CT-94EW203 modellek
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Ellenállás
20 kOhms
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,189" előlap (9,60mm x 4,80mm)
Tűrés
±10%