CT-94EW103
DigiKey raktári szám
563-CT-94EW103-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CT-94EW103
Leírás
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10 kOhms 0,5W, 1/2W NYÁK érintkezők Furatszerelt Trimmer potenciométer Cermet 18.0 fordulat Fent állítható
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CT-94EW103 modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Hőmérsékleti koefficiens
±100ppm/°C
Gyártó
Nidec Components
Fordulatok száma
18.0
Sorozat
Potenciométer típusa
Fent állítható
Csomagolás
Ömlesztve
Ellenállás anyaga
Cermet
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Furatszerelt
Ellenállás
10 kOhms
Végződtetés módja
NYÁK érintkezők
Teljesítmény (Watt)
0,5W, 1/2W
Méretek
Négyszögletes - 0,378" x 0,189" előlap (9,60mm x 4,80mm)
Tűrés
±10%