UVY1H331MPD1TD nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Nichicon
Raktáron: 350
Adatlap
Nichicon
Raktáron: 1 565
Adatlap
Raktáron: 6 460
Rubycon
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Raktáron: 300
Raktáron: 759
Chemi-Con
Surge
Raktáron: 350
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
UVY1H331MPD1TD
DigiKey raktári szám
493-12919-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-12919-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UVY1H331MPD1TD
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
UVY1H331MPD1TD modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
410 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (magas frekvencián)
615 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C