UVZ1H331MPD1TD
DigiKey raktári szám
493-13470-1-ND - Vágott szalag (CT)
493-13470-3-ND - Szalag dobozban (TB)
Gyártó
Gyártói cikkszám
UVZ1H331MPD1TD
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UVZ1H331MPD1TD modellek
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Vágott szalag (CT)
Szalag dobozban (TB)
Búgóáram (alacsony frekvencián)
410 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C