EEU-HD1H331
DigiKey raktári szám
P15158-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EEU-HD1H331
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL TH
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
EEU-HD1H331 modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Búgóáram (alacsony frekvencián)
410 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
615 mA @ 100 kHz
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C