RJA331M1HBK-1016S
DigiKey raktári szám
4403-RJA331M1HBK-1016S-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RJA331M1HBK-1016S
Leírás
CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
330 µF 50 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Gyrt.
Polaritás
Poláris
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
410 mA @ 120 Hz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,689" (17,50mm)
Névleges feszültség
50 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C