UCY2D470MPD
DigiKey raktári szám
493-16717-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UCY2D470MPD
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
21 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 12000 óra / 105°C
EDA / CAD modellek
UCY2D470MPD modellek
Gyrt.
Minősítések
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (alacsony frekvencián)
360 mA @ 120 Hz
Búgóáram (magas frekvencián)
720 mA @ 100 kHz
Kapacitás
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Tűrés
±20%
Méretek
0,394" átmérő (10,00mm)
Névleges feszültség
200 V
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Élettartam / hőmérséklet
12000 óra / 105°C
Rögzítés módja
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C