UVY2D470MHD
DigiKey raktári szám
UVY2D470MHD-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
UVY2D470MHD
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
28 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
UVY2D470MHD modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
195 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
224.25 mA @ 10 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,866" (22,00mm)
Névleges feszültség
200 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C