EKMG201ELL470MK20S
DigiKey raktári szám
565-1387-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
EKMG201ELL470MK20S
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 2000 óra / 105°C
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
EKMG201ELL470MK20S modellek
Kategória
Polaritás
Poláris
Gyrt.
Felhasználás
Sorozat
Búgóáram (alacsony frekvencián)
195 mA @ 120 Hz
Csomagolás
Ömlesztve
Búgóáram (magas frekvencián)
351 mA @ 100 kHz
Alkatrész státusza
Elavult
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Kapacitás
Méretek
0,492" átmérő (12,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság (beültetve)
0,846" (21,50mm)
Névleges feszültség
200 V
Rögzítés módja
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C