SEK470M200ST
DigiKey raktári szám
338-2356-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SEK470M200ST
Leírás
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL TH
Gyártói standard átfutási idő
26 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
47 µF 200 V Alumínium elektrolit kondenzátorok Radiális, fémdoboz 4,23ohm 2000 óra / 105°C
Kategória
Élettartam / hőmérséklet
2000 óra / 105°C
Gyrt.
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Sorozat
Felhasználás
Csomagolás
Ömlesztve
Kivezetések közötti távolság
0,197" (5,00mm)
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,512" átmérő (13,00mm)
Kapacitás
Max. magasság (beültetve)
0,827" (21,00mm)
Tűrés
±20%
Rögzítés módja
Névleges feszültség
200 V
Tokozás
Radiális, fémdoboz
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
4,23ohm