PMEG10010ELRX
DigiKey raktári szám
1727-2394-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1727-2394-1-ND - Vágott szalag (CT)
1727-2394-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PMEG10010ELRX
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123W
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SOD-123W
Kategória
Záróirányú feléledési idő (Trr)
3.7 ns
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
150 nA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kapacitás / Ur, F
70pF / 1V, 1MHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Technológia
Tokozás
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Gyártói tokozás
SOD-123W
Vezetési áram (Io)
1A
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
175°C (max.)
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
770 mV @ 1 A
Alap típusszám
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)