MBR2H100SFT3G | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | MBR2H100SFT3G |
Leírás | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL |
Gyártói standard átfutási idő | 29 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | dióda 100 V 2A Felületszerelt SOD-123FL |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | MBR2H100SFT3G modellek |
Kategória | Sebesség Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io) |
Gyrt. | Visszáram Ur-nél 40 µA @ 100 V |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Rögzítés módja |
Alkatrész státusza Aktív | Tokozás |
Technológia | Gyártói tokozás SOD-123FL |
DC zárófeszültség (Ur) (max.) 100 V | Üzemi hőmérséklet (átmenet) -65°C ~ 175°C |
Vezetési áram (Io) 2A | Alap típusszám |
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If 840 mV @ 2 A |