MBR1H100SFT3G
DigiKey raktári szám
MBR1H100SFT3GOSTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
MBR1H100SFT3GOSCT-ND - Vágott szalag (CT)
MBR1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MBR1H100SFT3G
Leírás
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Gyártói standard átfutási idő
29 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
dióda 100 V 1A Felületszerelt SOD-123FL
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
MBR1H100SFT3G modellek
Kategória
Sebesség
Gyors helyreállás =< 500ns, > 200mA (Io)
Gyrt.
Visszáram Ur-nél
40 µA @ 100 V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Technológia
Gyártói tokozás
SOD-123FL
DC zárófeszültség (Ur) (max.)
100 V
Üzemi hőmérséklet (átmenet)
-65°C ~ 175°C
Vezetési áram (Io)
1A
Alap típusszám
Nyitóirányú feszültség (Uf) (max.) / If
760 mV @ 1 A