BSC060N10NS3GATMA1
DigiKey raktári szám
BSC060N10NS3GATMA1TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
BSC060N10NS3GATMA1CT-ND - Vágott szalag (CT)
BSC060N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BSC060N10NS3GATMA1
Leírás
MOSFET N-CH 100V 14.9/90A 8TDSON
Vevői azonosító
Részletes leírás
N csatornás 100 V 14,9A (Ta), 90A (Tc) 125W (Tc) Felületszerelt PG-TDSON-8-1
EDA / CAD modellek
BSC060N10NS3GATMA1 modellek
Kategória
Ugs(th) (Max) / Id
3,5V / 90µA
Gyrt.
Kapu töltés (Qg) (max.) / Ugs
68 nC @ 10 V
Sorozat
Ugs (Max)
±20V
Bemenő kapacitás (Ciss) (max.) / Uds
4900 pF @ 50 V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Teljesítményveszteség (max.)
125W (Tc)
FET típusa
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Drain-source feszültség (Udss)
100 V