PESD24VL1BA,115 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | PESD24VL1BA,115 |
Leírás | TVS DIODE 24VWM 70VC SOD323 |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 70V bilincs 3A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323 |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | PESD24VL1BA,115 modellek |
Kategória | Teljesítmény elosztás 200W |
Gyrt. | Hálózatvédelem No |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Felhasználás univerzális |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Kapacitás / frekvencia 11pF / 1MHz |
Típus Zener | Üzemi hőmérséklet -65°C ~ 150°C (TA) |
Kétirányú csatornák 1 | Rögzítés módja Felületszerelt |
Ellenfeszültség (tip.) 24V (max.) | Tokozás SC-76, SOD-323 |
Átütési feszültség (min.) 25,4V | Gyártói tokozás |
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp 70V | Alap típusszám |
Max. impulzusáram (10/1000µs) 3A (8/20µs) |