CDSOD323-T24SC
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T24SCTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T24SCCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T24SCDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T24SC
Leírás
TVS DIODE 24VWM 46.2VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
46,2V (tipikus) bilincs 9A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T24SC modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
400W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
univerzális
Alkatrész státusza
Aktív
Kapacitás / frekvencia
40pF / 1MHz
Típus
Zener
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
1
Rögzítés módja
Felületszerelt
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
46,2V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
9A (8/20µs)