CDSOD323-T24C nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 20 927
Adatlap
Direct
Bourns Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Diotec Semiconductor
Similar
STMicroelectronics
Nexperia USA Inc.
Nexperia USA Inc.
Littelfuse Inc.
Raktáron: 17
Semtech Corporation
Littelfuse Inc.
56V (tipikus) bilincs 6A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
CDSOD323-T24C
DigiKey raktári szám
CDSOD323-T24CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
CDSOD323-T24CCT-ND - Vágott szalag (CT)
CDSOD323-T24CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
CDSOD323-T24C
Leírás
TVS DIODE 24VWM 56VC SOD323
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
CDSOD323-T24C modellek
Kategória
Teljesítmény elosztás
350W
Kapacitás / frekvencia
3pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Kétirányú csatornák
Ellenfeszültség (tip.)
24V
Átütési feszültség (min.)
26,7V
Gyártói tokozás
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
56V (tipikus)
Alap típusszám
Max. impulzusáram (10/1000µs)
6A (8/20µs)