PESD24VV1BA-QX
DigiKey raktári szám
1727-PESD24VV1BA-QXTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
PESD24VV1BA-QX
Leírás
TVS DIODE 24VWM 42VC SOD323
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
42V bilincs 3,5A (8/20µs) Ipp TVS dióda Felületszerelt SOD-323
Felhasználás
telekommunikáció
Kapacitás / frekvencia
14pF / 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TA)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
1
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
24V (max.)
Átütési feszültség (min.)
25,5V
Tokozás
SC-76, SOD-323
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
42V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
3,5A (8/20µs)