XRCGB25M000F1H00R0 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
CTS-Frequency Controls
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 2 133
Adatlap
Abracon LLC
Raktáron: 28
Diodes Incorporated
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
EPSON
25 MHz ±10ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
XRCGB Series
Murata XRCGB-F-H Series | Digi-Key Daily
XRCGB25M000F1H00R0
DigiKey raktári szám
490-16117-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-16117-1-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB25M000F1H00R0
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
XRCGB25M000F1H00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Elavult
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF