US2500007 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
TXC CORPORATION
Raktáron: 4 364
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 3 219
Adatlap
Abracon LLC
Raktáron: 28
Jauch Quartz
Raktáron: 200
25 MHz ±10ppm kristály 7pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
US2500007
DigiKey raktári szám
US2500007DI-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
US2500007
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 7PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Terhelő kapacitás
7pF
Gyrt.
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Sorozat
Működés
Alap
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 70°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
MHz kristály
Tokozás
Frekvencia
25 MHz
Gyártói tokozás
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Méretek
0,063" H. x 0,047" Sz. (1,60mm x 1,20mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,016" (0,40mm)