FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3 megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
EPSON
Raktáron: 0
Adatlap
25 MHz ±10ppm kristály 6pF 80 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
DigiKey raktári szám
114-FA-12825.00M-60AAAAU80RE3TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
FA-128 25.00M-60AAAAU80RE3
Leírás
CRYSTAL 25.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
80 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
25 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±10ppm
Max. magasság (beültetve)
0,020" (0,50mm)
Frekvenciatűrés
±10ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF