ABM11W-25.0000MHZ-6-B1U-T3 nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 0
Adatlap
Similar
Abracon LLC
Raktáron: 3 219
Adatlap
Raktáron: 28
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
Diodes Incorporated
Paraméterek tekintetében egyenértékű
ECS Inc.
25 MHz ±10ppm kristály 6pF 50 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.