PRG18BB330MB1RB
DigiKey raktári szám
490-2471-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-2471-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-2471-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG18BB330MB1RB
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 36MA 0603
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 24V 36 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
PRG18BB330MB1RB modellek
Kategória
Max. áram
900 mA
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
33 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. feszültség
24V
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)
Max. tartóáram (Ih)
36 mA
Kioldási áram (It)
71 mA