PRG18BB471MB1RB
DigiKey raktári szám
490-2473-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-2473-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-2473-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG18BB471MB1RB
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 10MA 0603
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 24V 10 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
PRG18BB471MB1RB modellek
Kategória
Max. áram
60 mA
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
470 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. feszültség
24V
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)
Max. tartóáram (Ih)
10 mA
Kioldási áram (It)
21 mA