PRG18BB101MB1RB
DigiKey raktári szám
490-2469-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-2469-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-2469-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
PRG18BB101MB1RB
Leírás
PTC RESET FUSE 24V 21MA 0603
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
kerámia PTC regenerálódó biztosíték 24V 21 mA Ih Felületszerelt 0603 (1608 metrikus)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PRG18BB101MB1RB modellek
Kategória
Max. áram
300 mA
Gyártó
Murata Electronics
Ellenállás 25°C-on (tip.)
100 Ohms
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 75°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
0603 (1608 metrikus)
Típus
kerámia
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Max. feszültség
24V
Vastagság (max.)
0,037" (0,95mm)
Max. tartóáram (Ih)
21 mA
Tanúsítvány
UL
Kioldási áram (It)
45 mA