DESD3V3L2BTQ-7
DigiKey raktári szám
31-DESD3V3L2BTQ-7TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
31-DESD3V3L2BTQ-7CT-ND - Vágott szalag (CT)
31-DESD3V3L2BTQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DESD3V3L2BTQ-7
Leírás
TVS DIODE 3.3VWM 10VC SOT23-3
Gyártói standard átfutási idő
40 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
10V bilincs 23A Ipp TVS dióda Felületszerelt SOT-23-3
Kategória
Teljesítmény elosztás
230W
Gyrt.
Hálózatvédelem
No
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Felhasználás
HDMI, USB
Alkatrész státusza
Aktív
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 150°C (TJ)
Típus
Zener
Típusjelölés
autóipar
Kétirányú csatornák
2
Minősítés
AEC-Q101
Ellenfeszültség (tip.)
3,3V
Rögzítés módja
Felületszerelt
Átütési feszültség (min.)
3,75V
Tokozás
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Max. összekapcsoló feszültség / Ipp
10V
Gyártói tokozás
Max. impulzusáram (10/1000µs)
23A