PLT10HN101150P0B
DigiKey raktári szám
490-18636-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
PLT10HN101150P0B
Leírás
CMC 15A 2LN 100 OHM TH
Részletes leírás
2 Vonali közös módusú fojtótekercs Furatszerelt 100 Ohms @ 10 MHz 15A DCR 2,3mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
PLT10HN101150P0B modellek
Kategória
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
2,3mohm
Névleges DC feszültség
300V
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
Furatszerelt
Méretek
0,508" H. x 0,260" Sz. (12,90mm x 6,60mm)
Max. magasság
0,366" (9,30mm)
Impedancia / frekvencia
100 Ohms @ 10 MHz
Alap típusszám
Névleges áram (max.)
15A