NFM21PC105B1A3D
DigiKey raktári szám
490-6980-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6980-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6980-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM21PC105B1A3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 10V 0805
Részletes leírás
1 µF Átvezető kondenzátor 10V 4 A 20mohm 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM21PC105B1A3D modellek
Kategória
Áram
4 A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
1 µF
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
10V