NFM21PC225B0J3D
DigiKey raktári szám
490-6982-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-6982-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-6982-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM21PC225B0J3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0805
Részletes leírás
2.2 µF Átvezető kondenzátor 6,3V 4 A 20mohm 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM21PC225B0J3D modellek
Kategória
Áram
4 A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
2.2 µF
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
6,3V