NFM21PC104R1E3D
DigiKey raktári szám
490-2536-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-2536-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-2536-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM21PC104R1E3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.1UF 20% 25V 0805
Részletes leírás
0.1 µF Átvezető kondenzátor 25V 2 A 30mohm 0805 (2012 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
NFM21PC104R1E3D modellek
Kategória
Áram
2 A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Méretek
0,079" H. x 0,049" Sz. (2,00mm x 1,25mm)
Kapacitás
0.1 µF
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Tűrés
±20%
Alap típusszám
Névleges feszültség
25V