NFM15PC105D0J3D
DigiKey raktári szám
490-NFM15PC105D0J3DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFM15PC105D0J3DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFM15PC105D0J3DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM15PC105D0J3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0402
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Átvezető kondenzátor 6,3V 2 A 30mohm 0402 (1005 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFM15PC105D0J3D modellek
Kategória
Névleges feszültség
6,3V
Gyártó
Murata Electronics
Áram
2 A
Sorozat
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
30mohm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0402 (1005 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
1 µF
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,020" (0,50mm)