NFM18HC105C1C3D
DigiKey raktári szám
490-NFM18HC105C1C3DTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-NFM18HC105C1C3DCT-ND - Vágott szalag (CT)
490-NFM18HC105C1C3DDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
NFM18HC105C1C3D
Leírás
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 0603
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Átvezető kondenzátor 16V 2 A 20mohm 0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
NFM18HC105C1C3D modellek
Termékadatok
Szűrés hasonló termékekre
Kategória
Áram
2 A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Minősítések
AEC-Q200
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 3 NYÁK kontaktus
Kapacitás
1 µF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,028" (0,70mm)
Névleges feszültség
16V