BLM18EG221SN1D
DigiKey raktári szám
490-3992-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-3992-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-3992-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM18EG221SN1D
Leírás
FERRITE BEAD 220 OHM 0603 1LN
Gyártói standard átfutási idő
24 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
220 Ohms @ 100 MHz 1 táp, Jelvezeték Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 2A 50mohm
EDA / CAD modellek
BLM18EG221SN1D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
2A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Felületszerelt
Szűrő típusa
táp, Jelvezeték
Max. magasság
0,037" (0,95mm)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia / frekvencia
220 Ohms @ 100 MHz