BLM31PG500SN1L
DigiKey raktári szám
490-1055-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1055-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1055-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM31PG500SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 4LN
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
50 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 3,5A 15mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLM31PG500SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3,5A
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
15mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
1206 (3216 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Tápvezeték
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
50 Ohms @ 100 MHz