BLM18AG102SN1D nincs raktáron és előrendelhető.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TDK
Raktáron: 125 763
Adatlap
Direct
TDK
Raktáron: 93 097
Adatlap
Bourns Inc.
Similar
Würth Elektronik
Similar
Eaton - Electronics Division
1 kOhms @ 100 MHz 1 Ferritgyöngy 0603 (1608 metrikus) 450mA 500mohm
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.