BLM31PG121SN1L
DigiKey raktári szám
490-1056-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-1056-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-1056-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLM31PG121SN1L
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 1206 1LN
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Tápvezeték Ferritgyöngy 1206 (3216 metrikus) 3,5A 20mohm
EDA / CAD modellek
BLM31PG121SN1L modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
3,5A
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
20mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Max. magasság
0,051" (1,30mm)
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz