TPS7A3001DGNR
DigiKey raktári szám
296-27750-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
296-27750-1-ND - Vágott szalag (CT)
296-27750-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
TPS7A3001DGNR
Leírás
IC REG LINEAR NEG ADJ 8-HVSSOP
Részletes leírás
Lineáris feszültségszabályozó IC Negatív állítható 1 Kimenet 200mA 8-HVSSOP
EDA / CAD modellek
TPS7A3001DGNR modellek
Nyugalmi áram (Iq)
100 µA
Max. üzemi áram
950 µA
PSRR
72dB (120Hz)
Kimeneti polaritás
Vezérlési funkciók
engedélyezés, lágyindítás
Kimenet típusa
Védelmi funkciók
túláram, túl magas hőmérséklet
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C
Bemeneti feszültség (max.)
-35V
Kimeneti feszültség (min.)
-1,18V
Tokozás
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm széles) szabadon lévő kontaktus
Kimeneti feszültség (max.)
Gyártói tokozás
8-HVSSOP
Dropout feszültség (max.)
0,6V / 200mA