BLA2ABD121SN4D
DigiKey raktári szám
490-4011-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-4011-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-4011-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
BLA2ABD121SN4D
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0804 1LN
Gyártói standard átfutási idő
22 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 4 Jelvezeték Ferritgyöngy 0804 (2010 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus 200mA 350mohm
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BLA2ABD121SN4D modellek
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
Murata Electronics
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0804 (2010 metrikus), tömb, 8 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
4
Méretek
0,079" H. x 0,039" Sz. (2,00mm x 1,00mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz