SML-D12U8WT86C
DigiKey raktári szám
SML-D12U8WT86CTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
SML-D12U8WT86CCT-ND - Vágott szalag (CT)
SML-D12U8WT86CDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
SML-D12U8WT86C
Leírás
LED RED 1608 SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
piros 620nm LED jelzőlámpa - diszkrét 2,2V 0603 (1608 metrikus)
EDA / CAD modellek
SML-D12U8WT86C modellek
Kategória
Nyitóirányú feszültség (Uf) (tip.)
2,2V
Gyrt.
Üzemi áram
20mA
Aktív
Típusjelölés
autóipar
Szín
Minősítés
AEC-Q102
Konfiguráció
standard
Gyártói tokozás
Fényerősség
Méretek
1,60mm H. x 0,80mm Sz.
Lencse formája
Téglalap lapos felső résszel
Max. magasság
0,65mm
Lencse mérete
1,20mm x 0,80mm