XRCGB24M000F0L00R0
DigiKey raktári szám
490-5575-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
490-5575-1-ND - Vágott szalag (CT)
490-5575-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
XRCGB24M000F0L00R0
Leírás
CRYSTAL 24.0000MHZ 6PF SMD
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
24 MHz ±100ppm kristály 6pF 150 Ohms 4-SMD, kivezetés nélküli
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
XRCGB24M000F0L00R0 modellek
Kategória
Ekvivalens soros ellenállás (ESR)
150 Ohms
Gyrt.
Működés
Alap
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 85°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Rögzítés módja
Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Tokozás
Típus
MHz kristály
Gyártói tokozás
4-SMD (2x1,6)
Frekvencia
24 MHz
Méretek
0,079" H. x 0,063" Sz. (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenciastabilitás
±50ppm
Max. magasság (beültetve)
0,028" (0,70mm)
Frekvenciatűrés
±100ppm
Alap típusszám
Terhelő kapacitás
6pF