DF40C-20DS-0.4V(51)
DigiKey raktári szám
H11619TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
H11619CT-ND - Vágott szalag (CT)
H11619DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
DF40C-20DS-0.4V(51)
Leírás
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
Részletes leírás
20 pozíciós csatlakozó Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros Felületszerelt arany
EDA / CAD modellek
DF40C-20DS-0.4V(51) modellek
Digi-Reel®
Érintkező bevonatának vastagsága
2,00µin (0,051µm)
Magasság csatlakozópárral együtt
1,5mm
Csatlakozó típusa
Dugaszolóaljzat, közép-érintkezősoros
Lemeztől mért magasság
0,057" (1,45mm)
Pozíciók száma
20
Alap típusszám
Kivezetési raszter
0,016" (0,40mm)