MPQ8632GLE-10-Z megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
Monolithic Power Systems Inc.
Raktáron: 0
Adatlap
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Monolithic Power Systems Inc.
Raktáron: 76
Adatlap
Raktáron: 0
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,611V 1 Kimenet 10A 16-VFQFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MPQ8632GLE-10-Z
DigiKey raktári szám
1589-1811-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPQ8632GLE-10-Z
Leírás
IC REG BUCK ADJ 10A 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
EDA / CAD modellek
MPQ8632GLE-10-Z modellek
Kimeneti feszültség (max.)
13V
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
18V