MPQ8632DGLE-12-Z elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
Monolithic Power Systems Inc.
Raktáron: 3 299
Adatlap
Monolithic Power Systems Inc.
Raktáron: 3 937
Adatlap
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,611V 1 Kimenet 12A 16-VFQFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MPQ8632DGLE-12-Z
DigiKey raktári szám
MPQ8632DGLE-12-Z-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPQ8632DGLE-12-Z
Leírás
IC REG BUCK ADJ 12A 16QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
13V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Elavult
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 1MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
16-QFN (3x4)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
18V