MPQ8636HGLE-10-Z
DigiKey raktári szám
1589-1816-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-1816-1-ND - Vágott szalag (CT)
1589-1816-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPQ8636HGLE-10-Z
Leírás
IC REG BUCK ADJ 10A 16QFN
Gyártói standard átfutási idő
20 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,611V 1 Kimenet 10A 16-VFQFN
Kimeneti feszültség (max.)
13V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Aktív
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Bemeneti feszültség (min.)
4,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
18V