MPL-AY1265-1R0
DigiKey raktári szám
1589-MPL-AY1265-1R0TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1589-MPL-AY1265-1R0CT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPL-AY1265-1R0
Leírás
FIXED IND 1UH 25.5A 1.5 MOHM SMD
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µH Nem árnyékolt öntött Induktor 25.5 A 1,5mohm 2-SMD, J-kivezetés
Kategória
Árnyékolás
Nem árnyékolt
Gyrt.
Egyenáramú ellenállás (DCR)
1,5mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 155°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Üzemi frekvencia
100 kHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
öntött
Tokozás
2-SMD, J-kivezetés
Induktivitás
Méretek
0,531" H. x 0,496" Sz. (13,50mm x 12,60mm)
Névleges áram (Amper)
Max. magasság (beültetve)
0,256" (6,50mm)
Telítési áram
43A