MPQ8632GL-10-Z
DigiKey raktári szám
MPQ8632GL-10-Z-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPQ8632GL-10-Z
Leírás
IC REG BUCK ADJ 10A 13QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,611V 1 Kimenet 10A 13-VFQFN
Kategória
Kimeneti feszültség (min.)
Gyrt.
Kimeneti feszültség (max.)
13V
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Kimeneti áram
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 1MHz
Funkció
Feszültségcsökkentő
Szinkrondetektor
Igen
Kimeneti polaritás
Pozitív
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Topológia
Rögzítés módja
Felületszerelt
Kimenet típusa
Tokozás
Kimenetek száma
1
Gyártói tokozás
13-QFN (3x4)
Bemeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
18V