MPQ8632GL-10-P megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Monolithic Power Systems Inc.
Raktáron: 76
Adatlap
Buck Kapcsolóüzemű szabályozó IC Pozitív állítható 0,611V 1 Kimenet 10A 13-VFQFN
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MPQ8632GL-10-P
DigiKey raktári szám
MPQ8632GL-10-P-ND - Szalag tekercsen (TR)
Gyártó
Gyártói cikkszám
MPQ8632GL-10-P
Leírás
IC REG BUCK ADJ 10A 13QFN
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kimeneti feszültség (max.)
13V
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Kapcsolási frekvencia
200kHz ~ 1MHz
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 125°C (TJ)
Gyártói tokozás
13-QFN (3x4)
Bemeneti feszültség (min.)
2,5V
Alap típusszám
Bemeneti feszültség (max.)
18V