LFCW-5000+
DigiKey raktári szám
3157-LFCW-5000+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-LFCW-5000+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-LFCW-5000+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
LFCW-5000+
Leírás
CER FILTER 5.75GHZ LOW PASS
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
5,75GHz Aluláteresztő Kerámia szűrő 50ohm 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kategória
Beiktatási veszteség
2,1dB
Gyártó
Mini-Circuits
Szűrő típusa
Aluláteresztő
Sorozat
Rögzítés módja
Felületszerelt
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Alkatrész státusza
Aktív
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Frekvencia
5,75GHz
Max. magasság
0,028" (0,70mm)
Impedancia
50ohm