HFCW-7500+
DigiKey raktári szám
3157-HFCW-7500+TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
3157-HFCW-7500+CT-ND - Vágott szalag (CT)
3157-HFCW-7500+DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
HFCW-7500+
Leírás
CER FILTER 7.6GHZ HIGH PASS
Részletes leírás
7,6GHz (vágási) Felüláteresztő Kerámia szűrő 12.8 GHz 50ohm 0603 (1608 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
HFCW-7500+ modellek
Kategória
Beiktatási veszteség
1,5dB
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 6 NYÁK kontaktus
Frekvencia
7,6GHz (vágási)
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Impedancia
50ohm
Max. magasság
0,024" (0,61mm)
Sávszélesség
12.8 GHz